Zobacz wersję DEMO
Meble3D

Spełnione marzenie - mieszkanie własnego projektu

Co zyskują klienci?

Gdy Państwa klienci są w trakcie urządzania nowego mieszkania, przeprowadzają się do nowego domu, planują biuro - najczęściej łapią się za głowę na myśl o jego urządzeniu. Program Meble 3D z Państwa ofertą produktową wychodzi im naprzeciw.

Program "Meble 3D" to prawdopodobnie najszybszy, najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób na zaprojektowanie wnętrza. Przy użyciu bardzo prostych narzędzi i kilku kliknięć myszką można w nim wykreować nowe aranżacje w nieskończonej ilości wersji, wybrać najlepszą z nich, pokazać rodzinie i znajomym, a następnie zamówić wszystkie zastosowane elementy wyposażenia. Projekt wnętrza można zapisać na dysku, przesłać drogą elektroniczną lub wydrukować. To wszystko dostępne w ramach jednej aplikacji internetowej!

Nie wychodząc z domu, przebywając w ulubionej kawiarni lub restauracji Państwa klienci mogą "od ręki" zaprojektować całe mieszkanie, ponieważ usługa "Meble 3D" dostępna jest z każdego urządzenia podłączonego do sieci. Program "Meble 3D" to profesjonalne rozwiązanie, które pozwala traktować projektowanie jako świetną zabawę.

Państwa klienci urządzając mieszkanie najczęściej nie chcą ulegać wizjom architektów, pragną uniknąć sporów z podwykonawcami. Program "Meble 3D" nie narzuca ograniczeń i umożliwia wielokrotną zmianę decyzji na każdym etapie projektowania. Pozwala na różnorodne wersje umeblowania on-line i ocenę efektu końcowego każdej z nich.

Gotowy projekt z produktami wykorzystanymi do aranżacji można przesłać bezpośrednio do Państwa salonu meblowego. System sam wygeneruje pliki z listą zamówionych produktów i umożliwi ich wydruk w dowolnej chwili. W ten sposób Państwo skompletują zamówienie i przekażą projekt bezpośredniemu dostawcy, który złoży i ustawi meble według planu: w urządzanym domu, mieszkaniu czy biurze.

Tak więc projektując wnętrza Państwa klient może jednocześnie zamówić i zakupić całe wyposażenie, które zostało wykorzystane podczas aranżacji: meble w oferowanej przez Państwa tapicerce i kolorystyce, wyposażenie kuchni i łazienki, podłogi, dywany ..... A wszystko przy pomocy jednego programu!

Funkcja "Sharing Panel"

Państwa klienci mogą w każdej chwili udostępnić swój projekt rodzinie lub znajomym, przesyłając im specjalny link, pod którym będą mogli obejrzeć wykreowaną  w "Meble 3D" aranżację. Osoby, które otrzymają taki link, będą miały możliwość zapisania projektu na swoim komputerze, będą go mogły edytować a także wprowadzać i kasować poszczególne elementy.

Dzięki tym zaletom program "Meble 3D" staje się dla wszystkich użytkowników praktycznym a jednocześnie bardzo przyjaznym narzędziem.


Zobacz przykładowe aranżacje