Zobacz wersję DEMO
Meble3D

Spełnione marzenie - mieszkanie własnego projektu

Oferta

Producenci i handlowcy artykułów wnętrzarskich i wykończeniowych, salony meblowe i wystawiennicze, studia designu – wszyscy Państwo zdajecie sobie sprawę, że nie sposób dziś obejść się bez specjalistycznych programów do wizualizacji wnętrz.

Do tej pory jednak programy specjalistyczne wiązały się przede wszystkim z wysokim stopniem skomplikowania dla przeciętnego użytkownika oraz koniecznością posiadania specjalistycznej wiedzy.

Program "Meble 3D" prześciga dotychczasowe rozwiązania w tej dziedzinie nie tylko możliwościami dostępu (poprzez Internet, bez żadnego dodatkowego oprogramowania) ale także zakresem funkcji, które są praktycznie nieograniczone.

Z myślą o Państwa firmie i Państwa klientach przygotowaliśmy uniwersalną wersję aplikacji "Meble 3D". Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że Państwa klienci to częściowo bezpośredni użytkownicy i adresaci programu.

 • Wykonujemy modele 3D wszelkich elementów wyposażenia wnętrz – dzięki temu możecie Państwo zaprezentować je w atrakcyjny i praktyczny dla użytkownika sposób.
 • Modele 3D implementujemy do programu, gdzie użytkownik bezpośrednio umiejscawia je w urządzanym przez siebie wnętrzu.
 • Aplikacja pozwala na branding Państwa linii produktowych, dzięki czemu stają się one rozpoznawalne i identyfikowane przez klientów.
 • Wszystkie produkty umieszczają Państwo w dowolnych, wirtualnie wykreowanych przez siebie aranżacjach. Aranżacje te można zmieniać w nieograniczony sposób kilkoma kliknięciami myszki.
 • Dzięki aplikacji "Sharing Panel" prace nad aranżacjami możecie Państwo wykonywać zespołowo, niezależnie od tego gdzie poszczególni członkowie zespołu znajdują się w danej chwili. W ten sposób menadżerowie Państwa firmy przebywający w różnych rejonach kraju lub świata mogą w kilka sekund podejmować decyzje dotyczące wyglądu salonów wystawienniczych (rzeczywistych lub wirtualnych) i wspólnie debatować na temat np. ekspozycji poszczególnych produktów.

Jest to tylko kilka przykładowych zastosowań aplikacji. Możliwości dodawania i edycji funkcji programu "Modele 3D" jest praktycznie nieskończenie wiele. Aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, przygotujemy specjalną ofertę dostosowaną bezpośrednio do potrzeb Państwa firmy i Państwa klientów.

MEBLE 3D na Państwa stronie www

Cały system, bądź jego wybrane rozwiązania, zostały przystosowane do bezpośredniej implementacji na Państwa stronie internetowej. W ten sposób wychodzą Państwo naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez klientów indywidualnych, borykających się z problemem urządzania wnętrz.

Dzięki integracji serwisu www z systemem "Meble 3D" podnoszą Państwo poziom zaufania i w znaczący sposób wpływają na relacje biznesowe z konsumentami. Korzystając z rozwiązań jakie oferuje aplikacja "Meble 3D" udowadniają Państwo nie tylko zgodność swojej działalności z zasadą "user-friendly" ale zyskują znaczącą przewagę konkurencyjną. Funkcjonalność rozwiązań aplikacji, a także jej najwyższa jakość, podnosi standard Państwa usług i wpływa na przywiązanie konsumentów do marki.

Program "Meble 3D" został zaprojektowany dla firm z branży wyposażenia wnętrz, ale także dla klientów indywidualnych. Ta prosta w użytkowaniu, a jednocześnie bardzo zaawansowana aplikacja, pozwoli konsumentom na bezpośrednie umiejscowienie Państwa produktów w urządzanym przez nich domu czy biurze.

Specjalnie dla Państwa klientów przygotujemy:

 • bibliotekę produktów – projektowanie  wnętrz wyłącznie w oparciu o Państwa ofertę handlową
 • interaktywną platformę 3D w salonach sprzedaży – Państwa klienci będą mieli niespotykaną do tej pory możliwość wirtualnego umeblowania urządzanej przestrzeni produktami z Państwa oferty handlowej.

Dzięki niej Państwa klienci:

 • złożą zamówienie i bezpośrednio zakupią produkty, które wykorzystali w projektach zaaranżowanych na Państwa stronie www lub na platformie medialnej w Państwa salonie wystawienniczym
 • prześlą zatwierdzony projekt bezpośrednio ze strony www do Państwa salonu

W odpowiedzi na złożone zamówienie Państwo:

 • wygenerują pliki z listą zamówionych produktów
 • skompletują zamówienie i prześlą je do dostawcy łącznie z instrukcją ustawiania i montażu poszczególnych elementów aranżacji
 • dobór ostatecznej wersji produktów zgodnie z Państwa ofertą handlową – w ramach aplikacji klienci będą mogli korzystać z funkcji zmiany kolorów, rodzaju materiałów i elementów wykończeniowych (tapicerka, fornir, uchwyty w szafkach, klamki do drzwi itp.)
 • dostosowanie programu do projektowanej przestrzeni – przystosujemy aplikację do zaprojektowania np. stoiska wystawienniczego, restauracji czy ogrodu wraz ze stworzeniem i implementacją wszelkich niezbędnych do tego funkcji i produktów.
 • projektowanie tego samego wnętrza w zależności od potrzeb – w przypadku wynajmu sali balowej, sali konferencyjnej czy pomieszczeń na jednorazowy event, dostosujemy aplikację, zakres funkcji oraz listę elementów wyposażenia w zależności od zapotrzebowania Państwa klientów. Będą oni mogli samodzielnie zaaranżować wynajmowaną przestrzeń, zamówić wybrane elementy i wysłać gotowy projekt uczestnikom eventu.

Jest to tylko kilka przykładów. Możliwości rozbudowania programu oraz jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb, jak już wspomnieliśmy, są nieograniczone.


Zobacz przykładowe aranżacje